OFERTA

 • Rolety solarne

  Rolety solarne

  Rolety solarneNapędzana słońcem roleta zewnętrzna firmy Bubendorff jest jedynym takim produktem na rynku polskim, Perfekcyjnie łączy w jedno najważniejsze zalety tradycyjnych rolet zewnętrznych oraz zewnętrznych żaluzji fasadowych. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji zadba o właściwą temperaturę i nasłonecznienie w pomieszczeniu.

  Rolety solarneDo tego nasza roleta solarna nie potrzebuje żadnych kabli, przewiertów, kucia bruzd oraz konieczności remontu czy malowania. Zaopatrzona w swój własny panel słoneczny jest zawsze gotowa do akcji. Pojemność akumulatora pozwala na 10-12 krotne podnoszenie i opuszczanie, po to, by zapewnić pełne bezpieczeństwo nawet w sytuacji gdy zabraknie prądu. Bezprzewodowe sterowanie za pomocą dedykowanego pilota lub też aplikacji na telefon daje pełną kontrolę niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy na wakacjach na końcu świata.

  Rolety solarneNasz wykwalifikowany zespół fachowców posiadający wieloletnie doświadczenie w branży stolarki otworowej nie tylko korzystnie doradzi najlepsze rozwiązanie, ale także profesjonalnie zamontuje rolety. 7 letnia gwarancja pozwoli na spokojny sen i bezproblemowe korzystanie z produktów Bubendorff.

  Rolety solarne
 • hybrydowe

  Rolety hybrydowe

  Rolety hybrydowe W zasadzie trudno w to uwierzyć, ale hybrydowa roleta zewnętrzna firmy Bubendorff potrzebuje tylko 3W energii co czyni ją jedynym takim produktem na rynku polskim. Nawet gdy zabraknie prądu zintegrowany z silnikiem akumulator pozwala na 10-12 krotne jej podnoszenie i opuszczanie, po to, by zapewnić pełne bezpieczeństwo w każdej sytuacji. 7 letnia gwarancja pozwoli na spokojny sen i bezproblemowe korzystanie z produktów Bubendorff.

  Hybrydowa roleta zewnętrzna firmy Bubendorff perfekcyjnie łączy najważniejsze zalety tradycyjnych rolet zewnętrznych oraz zewnętrznych żaluzji fasadowych. Dzięki swojej unikatowej konstrukcji dba o właściwą temperaturę i nasłonecznienie w pomieszczeniu. Zdalne sterowanie za pomocą pilota oraz aplikacji na telefon lub tablet, daje pełną kontrolę nawet na wakacjach gdzieś na końcu świata.

  Rolety hybrydowe
  Rolety hybrydowe
  Rolety hybrydowe

  Nasz posiadający wieloletnie doświadczenie zespół wykwalifikowany fachowców doradzi najlepsze rozwiązanie i profesjonalnie zamontuje rolety.

 • dachowe

  Rolety dachowe do ogrodów zimowych ROLAX

  Luksusowe rolety dachowe ROLAX przeznaczone są do ogrodów zimowych, oranżerii, werand i basenów. Dzięki swej wielowarstwowej konstrukcji łączą zalety sztywnego aluminiowego pancerza z nowoczesną energooszczędną izolacją. Pozwala to latem na redukcję temperatury wewnętrznej nawet do 20 C, a zimą na utrzymanie przyjemnego ciepła w środku.

  rolety dachowe ROLAX
  rolety dachowe ROLAX
  rolety dachowe ROLAX
  rolety dachowe ROLAX

  Rolety ROLAX szczególnie polecane są przy dużych przeszkleniach, gdzie istnieje konieczność skutecznej izolacji jak i ochrony przed opadami.

  Nawet 6 metrów długości rolety ROLAX na powierzchniach o nachyleniu 0 - 81 stopni dzięki bardzo wydajnemu silnikowi elektrycznemu i autorskiemu mechanizmowi napinającemu roletę w dolej części. Łączone modułowo tworzą jednolitą ochronną powierzchnię dachową niezależną od czynników zewnętrznych tj. wiatr czy opady, dając równocześnie poczucie bezpieczeństwa.

  rolety dachowe ROLAX
 • tarasowe

  Rolety tarasowe z napędem solarnym

  Wszystkim nam taras kojarzy się z wypoczynkiem i relaksem. Niezależnie, czy to popołudniowa drzemka, czy przyjęcie dla znajomych, korzystanie z odpoczynku na świeżym powietrzu daje wytchnienie i jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia. Co zatem, gdy nieprzychylna aura niweczy nasze plany? Rolety tarasowe z funkcją żaluzji to gotowe rozwiązanie.

  Rolety tarasowe z napędem solarnym
  Rolety tarasowe z napędem solarnym

  Rolety tarasowe z funkcją żaluzji BUBENDORFF nie wymagają żadnych kabli, przewiertów, kucia bruzd oraz konieczności remontu czy malowania. Zaopatrzone są w swój własny panel słoneczny dzięki czemu zawsze są gotowe do akcji. Pojemność akumulatora pozwala na 10-12 krotne podnoszenie i opuszczanie, po to, by zapewnić pełne bezpieczeństwo nawet w sytuacji gdy zabraknie prądu. Bezprzewodowe sterowanie za pomocą dedykowanego pilota lub też aplikacji na telefon daje pełną kontrolę niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy na wakacjach na końcu świata.

  Rolety tarasowe z napędem solarnym
  Rolety tarasowe z napędem solarnym
 • Sterowanie

  Sterowanie

  sterowanie roletami
  sterowanie roletami

  Sterowanie roletami BUBENDORFF jest dziecinnie proste. Trzy przyciski dające pełna funkcjonalność zarządzania roletą.
  Dodatkowy pilot wielokanałowy daje możliwość sterowania całymi grupami rolet tak, by zarządzanie budynkiem mogło odbywać się automatycznie według zaprogramowanego przez użytkownika czasu .

  sterowanie roletami

  Jest też możliwe bezprzewodowe sterowanie roletami za pomocą aplikacji na telefon co daje pełną kontrolę niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy na wakacjach na końcu świata.

  sterowanie roletami